HARMONOGRAM ROZGRYWANIA SPOTKAŃ

Grupa B

63 - 46
Szkoła Podstawowa nr 11

Politechnika Gdańska vs AWF Biała Podlaska

54 - 69
Szkoła Podstawowa nr 11

Uniwersytet Gdański vs AMW Gdynia

36 - 66
Szkoła Podstawowa nr 11

AWF Biała Podlaska vs AMW Gdynia

60 - 50
Szkoła Podstawowa nr 11

Politechnika Gdańska vs Uniwersytet Gdański

66 - 55
Szkoła Podstawowa nr 11

Uniwersytet Gdański vs AWF Biała Podlaska

56 - 41
Szkoła Podstawowa nr 11

AMW Gdynia vs Politechnika Gdańska

Grupa C

66 - 35
Szkoła Podstawowa nr 11

Uniwersytet Warszawski vs Politechnika Opolska

47 - 58
Szkoła Podstawowa nr 11

UM Łódź vs AWF Wrocław

36 - 72
Szkoła Podstawowa nr 11

Politechnika Opolska vs AWF Wrocław

64 - 38
Szkoła Podstawowa nr 11

Uniwersytet Warszawski vs UM Łódź

67 - 20
Szkoła Podstawowa nr 11

UM Łódź vs Politechnika Opolska

53 - 73
Szkoła Podstawowa nr 11

AWF Wrocław vs Uniwersytet Warszawski

Ćwierćfinały

Grupa B

97 - 56
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AGH Kraków vs Politechnika Bydgoska

68 - 57
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AMW Gdynia vs Politechnika Opolska

67 - 113
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

Politechnika Bydgoska vs Politechnika Opolska

92 - 102
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AGH Kraków vs AMW Gdynia

63 - 47
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AMW Gdynia vs Politechnika Bydgoska

95 - 82
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

Politechnika Opolska vs AGH Kraków

Grupa C

53 - 92
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AWFiS Gdańsk vs Politechnika Gdańska

86 - 58
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

Uniwersytet Warszawski vs UE Kraków

79 - 76
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

AWFiS Gdańsk vs UE Kraków

65 - 50
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

Politechnika Gdańska vs Uniwersytet Warszawski

75 - 57
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

Uniwersytet Warszawski vs AWFiS Gdańsk

53 - 75
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

UE Kraków vs Politechnika Gdańska

Mecze o miejsca

49 - 65
Stegu Arena

[52] Uniwersytet Gdański vs AWF Katowice

97 - 61
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[50] AGH Kraków vs AWFiS Gdańsk

85 - 73
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[62] 5-8 ALK Warszawa vs PG Gdańsk

62 - 55
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[66] 5-8 UW Warszawa vs URo Kraków

70 - 76
Stegu Arena

[72] mecz o 9 miejsce AWF Katowice vs AGH Kraków

65 - 52
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[70] mecz o 11 miejsce UG Gdańsk vs AWFiS Gdańsk

55 - 35
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[74] mecz o 7 miejsce PG Gdańsk vs URo Kraków

69 - 41
Szkoła Podstawowa nr 11

[77] mecz o 5 miejsce UW Warszawa vs AGH Kraków

65 - 64
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[78] mecz o 5 miejsce ALK Warszawa vs UW Warszawa

Ćwierćfinały

58 - 67
Stegu Arena

[56] ALK Warszawa vs Łazarski Warszawa

97 - 74
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[54] AMW Gdynia vs UW Warszawa

75 - 65
Stegu Arena

[60] UMK Toruń vs URo Kraków

71 - 90
Hala WWFiF Politechniki Opolskiej

[58] PG Gdańsk vs PO Opole